Değerlerimiz

Başarı için gerekli dört temel değere sahibiz.

Güvenlik & Sağlık: Kendi güvenlik ve sağlığımıza verdiğimiz önem kadar müşterilerimizin / asansörlerimizi kullananların güvenliğine ve sağlığına da önem veriyoruz.

Güvenilirlik: Dürüstlük kavramını, en önemli kurumsal değerlerimizden biri olarak görüyoruz. Aynı şekilde her alanda özeleştiri yaparak hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz. 

İnsanı ve yaptığımız işi sevmek: İnsanları, müşterilerimizi ve yaptığımız işi seviyor, önemsiyoruz. Yaptığımız işe aşkla bağlıyız, bu da bize yüksek motivasyon sağlıyor.

Yenilik & İlerleme: Sürekli ileriyi hedefleyip her gün yenilikler yaratıyoruz. Sürekli yaptıklarımızı geliştiriyor ve yeniliyoruz. Bunlar sadece ürün ve hizmet kalitemiz ile stratejik hedef alanlarında değil aynı zamanda, yönetim anlayışı ve değerlerimiz için de geçerli.

Bu değerler başarıya ulaşmak için sınırlarımızı aşmamıza yardımcı oluyor. Bunlar bir şirketin başarısı için gerekli noktalar olup, bizim yönetim tarzımızın da belirleyicisidir. Çevreye duyarlı olma, sosyal sorumluluk ve kültürel destek gibi önemli konularda aldığımız insiyatifler, bunun en net göstergesidir